Clubkampioenschappen jeugd 2017

Begin September was het weer tijd voor de clubkampioenschappen jeugd…… Dit jaar was het toernooi goed gevuld, jullie hebben met grote aantallen ingeschreven en gestreden voor een mooie plak!

We hebben genoten van prachtige potjes en het viel ons vooral op dat jullie allemaal erg vooruit zijn gegaan….. De eerste speeldag viel helaas volledig in het water….dat was even jammer maar het weer herpakte zich gelukkig….

De volgende dagen hebben we het toernooi in het zonnetje af kunnen spelen, dat was fijn!

Uiteraard willen we nog even alle poule winnaars voorbij laten komen en ze nog even in het zonnetje zetten……. Nogmaals allemaal goed gespeeld en Van Harte Gefeliciteerd met jullie mooie behaalde resultaat!

We starten met de jongste categorie, ROOD.  Drie kanjers hadden evenveel overwinningen behaald, maar uiteindelijk was het Daan Burger die won en hij werd dus 1e. Ilse Peeters behaalde een prachtige 2e plek. Ook Kobe v.d Wolf, Kim en Paul Beere hebben super gespeeld en behaalde een mooie 3e plaats….Ze kregen allemaal een mooie plak om de nek…..trots dat ze waren…en terecht!

Winaars ORANJE

Poule A: 
1e Rodrigo Harsveld
2e Bas Straver

Poule B:
1e Joris v.d. Sloot
2e Stijn Verbakel

Poule C: 
1e Thomas Captijn
2e Nika v.d. Wolf

Poule D: 
1e Thijs Burger
2e Maurits Provoost

Poule A Dubbel 
1e  Kalle Slappendel & Rodrigo Harsveld
2e Bas Straver & Bas den Hengst

Poule B Dubbel 
1e Kay Blanken & Stijn Verbakel
2e Fokko Brand & Thomas Captein

Winnaars GROEN

Poule A:                              
1e Pjotr Straver, tevens Jeugdclubkampioen bij de jongens van de TVB. En kreeg dus de grote wisselbeker waar zijn naam op komt. Gefeliciteerd Pjotr!
2e Lysander Kling

Poule B:                              
1e Aniek Roos
2e Julia v. Vliet

Poule C:                              
1e Noah Hagedoorn
2e Mike de Lang

Poule D:                              
1e Gerdine Niesing
2e Mirre Schutte

Poule A Dubbel                
1e Jessie Kooter & Alysa Janssen
2e Mees Kleijn & Pjotr Straver

Poule B Dubbel                
1e Aniek Roos & Julia v Vliet
2e Mirre Schutte & Rosanne Koetsier

Winnaars GEEL

Poule A:                              
1e Julia Zaad, tevens Jeugdclubkampioen bij de meisjes van de TVB. Ook voor haar de grote wisselbeker, gefeliciteerd Julia!
2e Amy Windhorst

Poule A Dubbel                
1e Amy Windhorst & Rosa Vermorken

%d bloggers liken dit: